Újabb sikerek a Delfin Kupán!

Monor kép

Egy héttel a Pécsi Hullám-Kupa elnyerése után Egyesületünk sportolói újabb megmérettetésen vettek részt.

2016.május 19-21.-én került megrendezésre a nemzetközi XIII. Delfin Kupa Monoron, ahol 27 hazai és külföldi egyesület sportolói vettek részt. A Kapos Dynamic SE 24 sportolója összesen 6 arany,2 ezüst és 1 bronz éremmel gazdagította éremkollekcióját, ráadásként pedig két kategória győzelemmel koronázták meg a hétvégi versenyt.

MINI:
1.hely és egyben kategória győztes: Bekő Eszter,Kovács Kamilla, Molnár Emese, Pintér Eliza
1.hely: Dániel Boglárka, Futó Dór, Karádi-Hargitai Zsófia, Méng Vanda
1.hely: Juhász Hanna, Nagy Natália, Rigó Bianka, Medveczky Zsófia

Arany VASÁRNAP

MINI EGYÉNI:
1.hely: Vig Laura

MINI-VEGYES KOMBINÁCIÓS KŰR:
1. hely es egyben kategória győztes: Erdős Borbála, Erdős Dorottya, Forró Zsófia, Boglárka Horváth, Ihárosi Gréta, Diána Kovács, Méng Tamara, Zsóka Zsombok
1.hely: Vanda Méng, Boglárka Dániel, Dóri Futó, Zsófi Karádi-Hargitai, Kamilla Kovács, Bekő Eszter, Emese Molnár, Eliza Pintér