Eredmények

2016. I. félév

Monor Kupa: 6arany, 8ezüst, 3bonz
Pécs Hullám Kupa: 5 arany, 4 ezüst, 1bronz
ORKA Kupa 14arany 8 ezüst, 1bronzérem
Crystal Kupa táncverseny I.hely

2015. évi eredmények

Orka Kupa, Székesfehérvár: 7 arany, 5 ezüst és 4 bronz
Pécs Hullám Kupa: 8 arany, 8 ezüst, 5 bronz
Delfin Kupa (Monor): 5 arany, 6 ezüst, 3 bronzérem, összesített II. helyezés
Országos Bajnokság Felnőtt duó 1. hely
Nemzetközi Felnőtt duó 2. hely
Junior Duo 4., 5. hely
Magyar Kupa Utánpótlás Kombinációs Kűr 4. hely
Felnőtt Kombinációs kűr 5. hely

Fellépések:
május Barcs úszóverseny
június Igali Fürdő
augusztus Igali Fürdő
2015. Gém Fruzsina Emlékgála

2014. évi eredmények

Utánpótlás korosztályú válogatott: 1fő
Országos Bajnokság: felnőtt korosztályú kombinációs kűr II. helyezés
Doktor Dominika, Horváth Sára hónap sportolói kitüntetés
Orka Kupa, Székesfehérvár: 6 arany, 5 ezüst és 5 bronz
Pécs Hullám Kupa: 8 arany, 6 ezüst, 5 bronz, összesített legeredményesebb klub 1. helyezés
Delfin Kupa (Monor): 19 arany, 11ezüst, 13 bronzérem, összesített legeredményesebb klub 2. helyezés
Hungarian Open: junior korosztályú kombinációs kűr III. helyezés

Mazaga Fanni gyerek korosztályú válogatott
Magyar Kupa, Érd 2arany, 2 ezüst
Aquatic Kupa, Érd 11 arany, 9 ezüst, 8 bronzérem

Kupaverseny eredmények:
Hullám kupa, Pécs I. hely
LBT Delfin Kupa, Monor II. hely
Aquatic Cewe Kupa I. hely

Utánpótlás korosztályú válogatott: 1fő
Országos Bajnokság: felnőtt korosztályú kombinációs kűr II. helyezés
Doktor Dominika, Horváth Sára hónap sportolói kitüntetés
Orka Kupa, Székesfehérvár: 6 arany, 5 ezüst és 5 bronz
Pécs Hullám Kupa: 8 arany, 6 ezüst, 5 bronz, összesített legeredményesebb klub 1. helyezés
Delfin Kupa (Monor): 19 arany, 11ezüst, 13 bronzérem, összesített legeredményesebb klub 2. helyezés
Hungarian Open: junior korosztályú kombinációs kűr III. helyezés

Mazaga Fanni gyerek korosztályú válogatott
Magyar Kupa, Érd 2arany, 2 ezüst
Aquatic Kupa, Érd 11 arany, 9 ezüst, 8 bronzérem

Kupaverseny eredmények:
Hullám kupa, Pécs I. hely
LBT Delfin Kupa, Monor II. hely
Aquatic Cewe Kupa I. hely

2013. évi eredmények

Március- Orka Kupa, Székesfehérvár: 7arany, 6ezüst és 6bronz
Május- Pécs Hullám Kupa: 8 arany, 8 ezüst, 5 bronz
Június- X. Delfin Kupa (Monor): 15 arany, 14 ezüst, 13 bronzérem
November Országos Bajnokság Junior duo 3. hely
December Mikulás-Kupa úszóverseny: 4arany, 4 ezüst 2 bronz

Fellépések, Gála

Február- Farsangi Gála
Május- Barcs úszóverseny
Augusztus- Hertelendy Kastély , Cirrus  Herelendy Weekend

Éves Összesített Kupa eredmények:

2014. Hullám Kupa Pécs I. hely
2014. X.LB Delfin Kupa II.hely
2014. II. Aquatic- Cewe Kupa I.hely
2014. Aqua Kupa I.hely
2011. Gyerek Szinkronúszó Kupa III. hely
2011. Kapos Dynamic SE Kupa I. hely

Versenyek

A Kapos Dynamic Sport és Szabadidő Egyesület szinkronúszó szakosztálya minden évben rendszeresen részt vesz:

 

Díjak

Gém Fruzsina tehetségdíj

A tehetséges sportoló ritka kincs /Dubecz J./

A 2015/16-os évben először került átadásra a ” Gém Fruzsina tehetségdíj”! E díjat, a tragikus hirtelenséggel elhunyt, egykori tehetséges szinkronúszónkról neveztük el, ily módon is emléket állítva neki!

A díjat 2016-ban kimagasló tehetségével Glavák Csenge kapta.

Jó tanuló, jó sportoló díj

A Kapos Dynamic Jó tanuló, jó sportoló címet minden évben azok a sportolók érdemlik ki, akik tanulmányi átlaga minimum 4,5 és hazai vagy/és Nemzetközi versenyen minimum 2 érmet szereztek vagy/és Országos Bajnokságon minimum 2 pontszerző helyet szereztek.

Szorgalom kupa

Szorgalom kupánkért minden hónapban, minden sportolói csoportban barátságos verseny folyik. Az a szinkronúszó viheti haza, aki a legtöbb edzésen részt vett és az edzéseken hatékonyan, precízen dolgozott. Az évadzárón az a sportoló viheti haza a szorgalom kupát, aki az egész éves pontozás alapján kiérdemelte.

2015/16-os év szorgalom kupa eredménye:

Junior korosztály:       1. Trancsik Zsanett, Kutas Júlia, Mozsgai Babett

Utánpótlás korosztály: 1. Pojtner Dóra, Glavák Csenge, Márton Veronika

Gyerek 1. csoport: 1. Forró Zsófia, 2. Horváth Boglárka, 3. Karádi-Hargitai Zsófi
Gyerek 2. csoport: 1. Bekő Eszter, 2.Pintér Eliza 3. Ihárosi Gréti
Gyerek 3. csoport: 1. Gyöngyi Kinga, 2. Tóth Hanna 3. Ress Csenge Emma és Kiss Zsófia